Інтелектуальна власність в Україні: збірник законодавчих і нормативних актів

160,00 грн.

зб. законодав. і нормат. актів: (офіц. текст) / Упоряд. Ю. В. Паливода. – К.: ПАЛИВОДА А. В., 2017. – 740 с. – (Інформаційне законодавство України).

 

Немає в наявності

Категорія:

Опис

Інтелектуальна власність в Україні : зб. законодав. і нормат. актів: (офіц. текст) / Упоряд. Ю. В. Паливода. – К.: ПАЛИВОДА А. В., 2017. – 740 с. – (Інформаційне законодавство України).

ISBN 978-966-437-300-2.

Збірник «Інтелектуальна власність в Україні» містить законодавчі та нормативні акти, які регулюють відносини у сфері інтелектуальної власності, тобто закріплені законом права на результат інтелектуальної діяльності в промисловій, науковій, художній, виробничій та інших галузях.
До збірника увійшли витяги з Цивільного кодексу України, Кримінального кодексу України, Господарського кодексу України тощо; законодавство про: авторське право (розповсюдження примірників, затвердження мінімальних ставок винагороди, комп’ютерні програми, бази даних, твори літератури, науки та мистецтв та ін.); патентне право (сорти рослин, породи тварин, винаходи, корисні моделі, промислові зразки, топографії інтегральних мікросхем тощо); право на комерційні позначення (зазначення походження товарів, знаки для товарів і послуг та ін.); право на науково-технiчну iнформацiю (науково-технічна інформація, нерозкрита інформація, наукові відкриття, раціоналізаторські пропозиції тощо); конвенції та міжнародні договори, учасницею яких є Україна.
Для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю «Журналістика», «Видавнича справа та редагування», а також професійних юристів, видавців, журналістів і всіх тих, хто цікавиться проблемами інтелектуальної власності в Україні.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Інтелектуальна власність в Україні: збірник законодавчих і нормативних актів”“
%d bloggers like this: