Постанови пленумів Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів України в кримінальних та адміністративних провадженнях

200,00 грн.

/ Упоряд. Кузьмін С. А., Кучеренко М. С. – К.: ПАЛИВОДА А. В., 2017. – 872 с.

 

Категорія:

Опис

Постанови пленумів Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів України в кримінальних та адміністративних провадженнях : (ОФІЦ. ТЕКСТ)./ Упоряд. С. А. Кузьмін, М. С. Кучеренко. – К. : ПАЛИВОДА А. В., 2017. – 872 с.

ІSBN 978-966-437-320-0.
Збірник містить постанови пленумів Верховного Суду України, пленумів Вищого адміністративного суду України та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
Для зручності користувачів постанови систематизовані за розділами (із роз’ясненнями щодо загальних питань організації та здійснення судової діяльності у кримінальних та адміністративних провадженнях і такі, що регламентують застосування судами норм Загальних та Особливих частин кримінального та адміністративного законодавства, а також щодо процесуальних питань).

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Постанови пленумів Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів України в кримінальних та адміністративних провадженнях”“
%d блогерам подобається це: